X
تبلیغات
وکیل جرایم سایبری
1391/05/17 ساعت 09:38 ب.ظ

با یاد شهیدان هشت سال دفاع مقدس در هفدهم امردادماه دوستان ویاران قدیمی همپیمان در سرای من گرد آمدند.یادمان بنیانگزاری کانون ایران بزرگ در رامروز امردادماه سال1374خورشیدی در پای کوه بی بی شهربانو.

در آنسال درکنار دیوار کهن شهر ری و چشمه ای که نمیدانم اکنون جاریست یا نه باچندتن از دوستداران فرهنگ وهنر ایرانی پیمان بستیم و با یاری خداونداین سرزمین تا امروز پیمان نشکسته و  پاسداری ازهنروفرهنگ ایران بزرگ آرمان مابوده هست وخواهد بود.شوربختانه در این سالها آثارتاریخی این کوه مقدس درحال نابودیست و هیچ نهادی پیگیر این تخریبها نبوده است. کانون ایران بزرگ چندین بار این تخریبها را در سازمان میراث فرهنگی وسازمان فرهنگی هنری شهرداری و همچنین در نهادمشاوران فرهنگی شهرداری تهران گزارش نموده که هیچ پاسخ روشنی دریافت نکرده....

ودردناک تر آنکه هیچکدام از باستانشناسان این شجاعت را نداشتندکه از آثار این کوه دفاع ویا حتی سخن بگویند!

نشست این ماه کانون فردوسی بزرگ که زیرمجموعه ی کانون ایران بزرگ میباشد به تخریبهای آثار تاریخی این کوه میپردازد.دوستان ویارانی که به دلایلی از جمله نامناسب بودن زمان نشستها نمیتوانند در کانون حضورداشته باشند میتوانندگزارش کامل نشستهای پیشین کانون رادر خبرگزاری و دوهفته نامه امرداد مشاهده نمایندکه از دوستان امردادی سپاسگزار هستیم.

ازماه آینده گزارشهای کامل نشستهای کانون در تارنمای نوین ایران بزرگ با یاری و مهر شهیدان میهن آماده خواهد شد.

روز هفدهم امردادماه بر هموندان ودوستداران ایران بزرگ خجسته باد

شهروزهراتی

del.icio.us  digg  newsvine  furl  Y!  smarking  segnalo